AKCIA Detské chrániče sluchu PELTOR KID H510AK-442-GB neon zelené 3M protihlukové

Kód: SK2019/00060
20,10 €
s DPH
AKCIA Detské chrániče sluchu PELTOR KID H510AK-442-GB neon zelené 3M protihlukové
AKCIA Detské chrániče sluchu PELTOR KID H510AK-442-GB neon zelené 3M protihlukové - obr.2
Popis produktu

Protihlukové ochranné slúchadlá pre deti PELTOR 3M s nízkoprofilovou konštrukciou náhlavnej pásky. Vďaka špeciálnej konštrukcii sú chrániče sluchu vhodné aj pre malé veľkosti hlavy - napr. aj pre deti do 7 rokov.

Prečo je dôežité používať ochranné slúchadlá pre deti?
Osobitnú skupinu pri ochrane sluchu tvoria deti - častokrát ich vystavujeme hlučnému prostrediu bez toho, aby sme si to uvedomili. Počujú hukot motoru motorového člna, sprevádzajú otca na strelnici alebo pri strieľaní z ovzduchovky, riadia traktor s dedkom, počúvajú hlasnú hudbu zo sestrinej izby a podobne. Až 50% detí vo veku 9 - 16 rokov zažilo minimálne raz bzučanie alebo zvonenie v ušiach. Poškodenie sluchu hlukom môže spôsobiť u detí dokonca nespavosť a stres. Nedostatočná ochrana sluchu môže tiež sťažiť počúvanie a spôsobiť zníženú schopnosť sústredenia sa a učenia.

Ako používať ochranné slúchadlá?
100% ochrana sluchu je jedinou zárukou ako zabrániť jeho poruchám. Ak napríklad chrániče sluchu odstránime počas koncertu, sluch dieťaťa je vystavený veľkému riziku. Aj pár minút neopatrnosti zvyšuje riziko a znižuje ochranu. Preto by chrániče sluchu pre deti mali byť ľahké a pohodlné a nemali by byť príliš stlačené. Chrániče sluchu Peltor Kid sú založené na sérii Peltor Optime I, avšak sú ešte o niečo zmenšené, pohodlnejšie a zároveň poskytujú lepšiu ochranu.

Technické parametre
Hodnotenie útlmu, SNR: 27 dB
Trieda ochrany: 87dB(A) - 98dB(A)
Typ chrániča: mušľové chrániče sluchu
Použitie: opakované
Hmotnosť: 0,15 kg

Ext. sklad = tovar sa nachádza na externom sklade a jeho dostupnosť je 3-10 dní. O konkrétnom dodaciom termíne budete informovaní prostredníctvom telefónu alebo e-mailu.
SK2019/00060
ext. sklad
Žiadne alternatívne produkty
Hore