Počas vianočných sviatkov bude predajná doba na našich predajniach upravená takto:

 Predajňa U BANYHO Moravský Svätý Ján

22.12. - 8.00 - 12.00

23. 12 - ZATVORENÉ

24. 12 - ZATVORENÉ

25. 12 - ZATVORENÉ

26. 12 - ZATVORENÉ

27. 12 - 9.00 - 16.00

28. 12 - 9.00 - 16.00

29. 12 - 9.00 - 16.00

30.12. - ZATVORENÉ

31.12 - 9.00 - 12.00

1.1. 2019 - ZATVORENÉ

2.1.2019 - 8.00 - 18.00

 

Predajňa SUPERMONTERKY Banská Bystrica

21.12.2019 - 8.00 - 12.00 13.00 - 17.00

22.12. - 1.1 ZATVORENÉ

Znovu otvoríme

2.1.2019 - 8.00 - 12.00 13.00 - 17.00

Nová kolekcia MASCOT® ADVANCE vniesla úplne iný pohľad na pracovné oblečenie - supertkanina - pružný materiál, nízka hmotnosť, vysoká odolnosť - jednoducho MASCOT® zasa predviedol ako sa to robí. Nohavice vďaka elastickému materiálu poskytujú 100% voľnosť pri pohybu nielen vi práci. Zaujímavo riešené strihovo zaujímavé mikiny sa budú tiež dobre nosiť aj vo voľnom čase. Zateplené bundy vyrobené z ultraľahkých materiálov poskytnú nielen tepelnú pohodu, no dajú sa nosiť aj pri športových aktivitách. 

A AKO JE TO VLASTNE S TÝM TERMOPRÁDLOM?

Keď kledne teplota je čas na teplé oblečenie. A TERMO - neznamená iba teplo, termooblečenie plní oveľa viac fuknkcií.

Kedy obliekať termo "funkčné" prádlo?

Vtedy, keď potrebujete udržať Vaše telo v teple s suchu. Jednoducho povedané  - Váš najväčší nepriateľ je vlhkosť. Pri akejkoľvek telesnej námahe sa telo potí a s takúto prirodzenou ochranou tela si poradí práve funkčné termoprádlo a jeho správne používanie. Termooblečenie dokážete rýchlo a efektívno odviesť vlhkosť čo najďalej od tela a zaistí dobrú tepelnú pohodu. Máme pre Vás pár dobrých tipov na nosenie a udržovanie funkčných odevov. Pamätajte si, že prvým krokom k úspechu je vrstvenie. 

REVOLUČNÝ MATERIÁL V PRACOVNOM OBLEČENÍ 

Technológia PrimaLoft® bola pôvodne vyvinutá pre americkú armádu, ktorá si vyžadovala vodu odpudzujúcu, syntetickú alternatívu pre svoje uniformy. Dnes je materiál využívaný aj lovcami, nadšencami extrémnych športov a vonkajšími dobrodruhmi po celom svete. S 25-ročnými skúsenosťami spoločnosť PrimaLoft® je dnes svetovo uznávaným lídrom a priekopníkom v rámci inovatívnych komfortných riešení. Prestaňte používať všetku svoju energiu, aby ste sa udržali v teple v chladnom a vlhkom zimnom počasí. Spoločnosť MASCOT integrovala uznávaný izolačný materiál PrimaLoft® v niekoľkých rôznych bundách, ktoré vám pomôžu zostať v teple pri poklese teploty.

Keď je vonku zima, nasadíte svoju ťažkú ​​a teplú zimnú bundu. Ako sa zvyšuje úroveň vašej aktivity, začnete sa potiť a všetko teplo začne vzrastať. Nemôžete sa zbaviť tepla a v bunde sa začnete cítiť nekomfortne - je Vám teplo a potíte sa. To vám bráni v tom, aby ste robili svoju prácu efektívne a bezpečne. Ale ak sa vyzlečiete rýchlo sa ochladíte. 

DÁMSKE REFLEXNÉ OBLEČENIE

Dámske reflexné bundyNiečo pre ženy a ešte v reflexnom prevedení?

U nás nájdete aj tento sortiment. Dobre padnúce dámske bundy z reflexného materiálu rozšírili aj tak bohatú ponuku reflexného oblečenia MASCOT. Ten prišiel na trh s novou hi-vis dámskou reflexnou zimnou a dámskou softshellovou bundou. Špeciálne navrhnuté strihy sa prispôsobia dámskemu telu a takisto ochránia pred zimou, vetrom a dažďom.

Dve nové reflexné dámske bundy sú súčasťou odolnej a vizuálne senzačnej rady MASCOT® SAFE SUPREME. Vďaka svojim overeným a pevným materiálom je tento široký sortiment bezpečnostného oblečenia vhodný pre zamestnancov v stavebníctve, kde je nevyhnutná trvanlivosť a efektívna voľnosť pohybu. Dámske bundy sú schválené podľa EN ISO 20471 triedy 3 (malé veľkosti XS a S zo softshell materiálu sú však triedy 2). Nové Hi-visible dámske bundy od firmy MASCOT sú preto samozrejmou voľbou, ak chcete byť viditeľní a bezpečný počas celého pracovného dňa. 

Ako si vyberať reflexné oblečenie? 

Reflexná pracovná bunda MASCOT BlackpoolChráňte svoje zdravie. Je to investícia do Vášho zdravia. Reflexná bunda a nohavice môžu veľakrát tvoriť tenkú, žiarivú a viditeľnú líniu medzi Vami a nebezpečenstvom , ktoré by mohlo ohroziť Vaše zdravie. 
 
Čo sú to reflexné odevy?
 
Reflexné oblečenie je vyrobené z materiálov s vysokou viditeľnosťou doplnené retroreflexnými pruhmi, ktoré zvyšujú viditeľnosť aj v tme a hmle. Ich hlavnou úlohou je zviditeľniť svojho nositeľa a tým zaistiť jeho maximálnu bezpečnosť pri pohybe a  aj keď sa práve nehýbe.

DOKONALÁ OCHRANA PROTI VETRU A VODE 

MATARO zimná bunda s membránou MASCOTEX

 

Keď prší alebo fúka silný vietor, oceníte vlastnosti odevov vybavených paropriepustnou membránou MASCOTEX®. Tento priedušný materiál je nalaminovaný na zadnej strane vrchnej látky pracovného oblečenia a  robí materiál vodotesným

Je certifikovaný podľa EN 343, európskej normy pre ochranu pracovných odevov pred dažďom. Firma MASCOT® vyrába pracovné oblečenie s materiálom MASCOTEX® v prevedení, kde sú všetky švy podlepené, takže váš produkt s MASCOTEX®om je 100% vodotesný

opätovne na scéne - ľahká športovo ladená obuv  

Softshellové topánky CXS SORT sú vhodné najmä do jesenného počasia a určite nájdu uplatnenie pri Vašich prechádzkach po prírode. Materiál softshell je vodoodpudzujúci a pre sychravého prostredie sú to najlepšou voľbou. Pokiaľ doplníte topánku kvalitnou termoponožkou, bude Vašaa noha celý den v pohodlí. 

Pri používaní vo voľnom čase určite oceníte aj iné druhy oblečenia vhodné na outdoorové aktivity. 

 Ak už chcete urobiť radosť svojim blízkym, alebo sebe, ponúkame Vám možnosť využiť zľavu na nákup s 15% zľavou na nákup tovaru. Táto zľava sa nevzťahuje na už zlacnený tovar. No aj tak ju pokojne môžete využiť na široký sortiment pracovného oblečenia a obuvi. 

 

Hore