Nová kolekcia MASCOT® ADVANCE vniesla úplne iný pohľad na pracovné oblečenie - supertkanina - pružný materiál, nízka hmotnosť, vysoká odolnosť - jednoducho MASCOT® zasa predviedol ako sa to robí. Nohavice vďaka elastickému materiálu poskytujú 100% voľnosť pri pohybu nielen vi práci. Zaujímavo riešené strihovo zaujímavé mikiny sa budú tiež dobre nosiť aj vo voľnom čase. Zateplené bundy vyrobené z ultraľahkých materiálov poskytnú nielen tepelnú pohodu, no dajú sa nosiť aj pri športových aktivitách. 

Ucelený vzhľad a kombinovateľnosť je u MASCOT® pracovných odevov už tradične posunutá o jeden level vyššie. Je to úplne iný pohľad na pracovné oblečenie s novými farbami ako petrolejová a olivovo zelená a novými prvkami ako sú odnímateľné bočné vrecká na náradie, ktoré jednoducho odopnete po práci alebo pri cestovaní automobilom a z nohavíc sa stanú pohodlné voľnočasové nohavice. Takisto spôsob vkladania nákoleníc a vetranie v oblasti kolien majú revolučný design.

Najväčšou novinkou je ale použitie materiálu Dyneema®. Táto „supertkanina“, ktorú MASCOT® použil a vďaka ktorej sa oblečenie z tejto tkaniny chová ako druhá koža a robí tieto nohavice vhodné najmä pre letné obdobie. Nízka hmotnosť látky a pružný materiál s vodeodpudivou úpravou poskytuje 100% voľnosť pohybu aj maximálnu ochranu i pri nepriaznivom počasí.
Sloboda pohybu, komfort a mimoriadna odolnosť sú dôležitými prvkami pracovného oblečenia a vlastnosti tkanín majú veľký význam pri určovaní toho, ako výrobok reaguje v pracovných situáciách. Spoločnosť MASCOT pozná dôležitosť správneho pracovného oblečenia, takže niekoľko mesiacov strávil vývojom a zdokonaľovaním strihov a kombinácíí z tkaniny Dyneema®, ktorá je základom nových, revolučných výrobkov, v ktorých sa zameriavajú flexibilitu materiálu a zároveň trvanlivosť. V kombinácii s materiálmi CORDURA® a Kevlar® tak tvoria veľkú výzvu pre Vás.

Hore