DÁMSKE REFLEXNÉ OBLEČENIE

Dámske reflexné bundyNiečo pre ženy a ešte v reflexnom prevedení?

U nás nájdete aj tento sortiment. Dobre padnúce dámske bundy z reflexného materiálu rozšírili aj tak bohatú ponuku reflexného oblečenia MASCOT. Ten prišiel na trh s novou hi-vis dámskou reflexnou zimnou a dámskou softshellovou bundou. Špeciálne navrhnuté strihy sa prispôsobia dámskemu telu a takisto ochránia pred zimou, vetrom a dažďom.

Dve nové reflexné dámske bundy sú súčasťou odolnej a vizuálne senzačnej rady MASCOT® SAFE SUPREME. Vďaka svojim overeným a pevným materiálom je tento široký sortiment bezpečnostného oblečenia vhodný pre zamestnancov v stavebníctve, kde je nevyhnutná trvanlivosť a efektívna voľnosť pohybu. Dámske bundy sú schválené podľa EN ISO 20471 triedy 3 (malé veľkosti XS a S zo softshell materiálu sú však triedy 2). Nové Hi-visible dámske bundy od firmy MASCOT sú preto samozrejmou voľbou, ak chcete byť viditeľní a bezpečný počas celého pracovného dňa. 

Ochránia  pred zimou, dažďom a vetrom 
Mäkká softshell reflexná bunda MASCOT 18512 je priedušná, vetruvzdorná a vodoodpudivá, a to ju predurčuje k používaniu na jar, alebo na jeseň a po čas miernych zimných dní. Tvarované rukávy poskytujú dobrú voľnosť pohybu, zatiaľ čo nastaviteľný pásik s nápletom na zápästí a predĺženým chrbtom zaručuje, že budete udržiavať telo v teple pri každej aktivite.

Zimná dámska reflexná bunda 18545 je určená pre skutočne chladné mesiace, v ktorých je potrebná teplá a nepremokavá bunda. Táto zimná bunda je certifikovaná podľa noriem EN 343 a EN 342 a zaisťuje dokonalú ochranu pred chladom a dažďom. Obe bundy majú odnímateľnú kapucňu. 


Strihy testované ženami

Táto dámska reflexná bunda je strihovo zvlášť prispôsobená ženským tvarom. Má užší pás, užšie ramená a bedrový priestor, takže zvýrazní ženské telo a zostane pohodlná a ponúka úplnú slobodu pohybu. Detaily ako dĺžka rukáva a dĺžka zadného dielu sú tiež prispôsobené ženskej postave rovnako ako predný diel. Okrem toho je chrbát rozšírený tak, aby sa na väčšej ploche dobre zohrieval. S obidvomi bundami získate množstvo funkčných vreciek na ukladanie tabletov, mobilných zariadení, pera a všetkého, čo potrebujete mať na dosah ruky. 

Dámske reflexné bundy MASCOT® SAFE SUPREME 18512 a  MASCOT® SAFE SUPREM 18545 sú k dispozícii v hi-vis žltej, oranžovej a červenej farbe vo veľkostiach od XS do4XL. . 

MASCOT® SAFE SUPREME 18512 - Softshellová dámska reflexná bunda, vodoodpudivá a vetruodolná, EN ISO20471 trieda 3MASCOT® SAFE SUPREME 18545 - Dámska reflexná zimná bunda, nepremokavá, paropriepustná EN 343 trieda 3, EN 342 trieda3/2


 

 

Hore