Od roku 2010 firma Micaton vyrába špičkové mechanické a technické nástroje pre kutilov a profesionálov.

Hádajte, čo majú spoločné produkty Magnet Driver ®, Rubikova kocka alebo parašutizmus? Mali by ste odpovedať NIČ !!! Samozrejme, je to normálne, ale ak sme vám povedali, že majú niečo spoločné a niečo veľmi príťažlivé, je to súčasťou výroby, ktorá je prítomná vo všetkých: neodymový magnet.Magnet neodymu, uznávaný svojou extrémnou silou a magnetickou kapacitou, je jednou zo súčastí produktov spoločnosti Magnet Driver® . Ide v podstate pogumovaný neodymový magnet, jeho výkon je tak veľký, že ak ho pridáte na špičku vŕtačky a na koniec dáte skrutku, Magnet Driver ® bude schopný podporovať skrutkovacnie.

V prípade magnetizovaných skrutkovačov a vrtákov je ich magnetická sila je „dočasná“  má obmedzené trvanie, ale Magnet Driver® má „permanentný“ teda dlhodobý magnetizmus, ktorý nikdy nestratí svoju atraktívnu magnetickú silu.

Keď budete nabudúce potrebovať skrutkovač pre každú prácu doma alebo v zamestnaní použijte Magnet Driver®.

A samozrejme, nemohol ho vyvinúť žiadny iný výrobca ako General Motors, ktorý v roku 1982 spolu so Sumitomo Special Metals objavil zlúčeninu, ktorá dala vznik neodymovému magnetu. V oblasti technológie nahradili neodýmové magnety tradičné čierne magnety v mnohých z tisícov aplikácií, ktoré majú v moderných technológiách, kde sú pre danú aplikáciu potrebné silné permanentné magnety. Je to tak preto, lebo jej veľká sila umožňuje použitie oveľa menších a ľahších častí.Niekoľko príkladov:
Súčasti hláv jednotiek pevného disku.
Výroba zobrazovania magnetickou rezonanciou (MRI).
Snímače pre elektrické gitary.
Reproduktory a slúchadlá.
Elektrické motory.

Výhody neodymového magnetu v porovnaní s ostatnými magnetmi:
Atraktívna sila je väčšia v neodýmu.
Bez straty atraktívnej sily v priebehu času.
Ideálne pre malé priestory.
Najmenšie magnety sú rovnako výkonné ako väčšie bežné magnety.
Estetika: Atraktívny strieborný a homogénny povrch.


Magnet neodymu, uznávaný svojou extrémnou silou a magnetickou kapacitou, je jednou zo súčastí spoločnosti Magnet Driver® . Magnet Driver ® je v podstate pogumovaný neodymový magnet, jeho výkon je tak veľký, že ak ho pridáte na špičku vŕtačky a na koniec dáte skrutku, Magnet Driver ® bude schopný podporovať skrutkovanie bez ztraty skrutky. A to je na ňom to úžasné.

 

V prípade magnetizovaných skrutkovačov a vrtákov, ich magnetická sila je „dočasná“ teda má obmedzené trvanie, ale Magnet Driver® má „permanentný“ dlhodobý magnetizmus, ktorý nikdy nestratí svoju atraktívnu magnetickú silu.

Keď budete nabudúce potrebovať skrutkovač pre každú prácu doma alebo v práci, budú produkty Magnet Driver ® prvou a najlepšou voľbu.

Prezentačné videá zobrazíte klikom na tieto tri obrázky

Hore