MICATON MAGNET DRIVER®

Hádajte, čo majú spoločné produkty Magnet Driver ®, Rubikova kocka alebo parašutizmus? Mali by ste odpovedať NIČ !!! Samozrejme, je to normálne, ale ak sme vám povedali, že majú niečo spoločné a niečo veľmi príťažlivé, je to súčasťou výroby, ktorá je prítomná vo všetkých: neodymový magnet.

Magnet neodymu, uznávaný svojou extrémnou silou a magnetickou kapacitou, je jednou zo súčastí produktov spoločnosti Magnet Driver® . Ide v podstate pogumovaný neodymový magnet, jeho výkon je tak veľký, že ak ho pridáte na špičku vŕtačky a na koniec dáte skrutku, Magnet Driver ® bude schopný podporovať skrutkovacnie.

V prípade magnetizovaných skrutkovačov a vrtákov je ich magnetická sila je „dočasná“  má obmedzené trvanie, ale Magnet Driver® má „permanentný“ teda dlhodobý magnetizmus, ktorý nikdy nestratí svoju atraktívnu magnetickú silu.

Keď budete nabudúce potrebovať skrutkovač pre každú prácu doma alebo v zamestnaní použijte Magnet Driver®. Ak neveríte sile neodymových magnetov, pozrite si toto video.

 

 

 

 

 

 

 

 

Hore