DOPREDAJ Pracovné nohavice ADRA

Kód: 15079-010
113,28 €
s DPH
DOPREDAJ Pracovné nohavice ADRA
DOPREDAJ Pracovné nohavice ADRA  - obr.2 DOPREDAJ Pracovné nohavice ADRA  - obr.3 DOPREDAJ Pracovné nohavice ADRA  - obr.4 DOPREDAJ Pracovné nohavice ADRA  - obr.5
Popis produktu
Vysoká odolnosť predných vreciek zabezpečujú výstuhy CORDURA® - obzvlášť dôležité v prípade, že elektrické náradie visí z vreciek.Mnoho elastických vložiek poskytuje jedinečnú voľnosť pohybu - najmä okolo kolená. Vrecko s výstužou Kevlar® - obzvlášť odolné voči špicatým a ostrým predmetom.CORDURA® vystužené vrecká na nákolenníky - s vkladaním zhora, s klopou, takže nezachytávajú nečistoty.Možno ju ľahko rozšíriť o 3 cm uvoľnením červeného šitia na vnútornej strane nohaviceErgonomicky tvarovaný strih. Pútka na opasok. D-krúžok. Popruh na oboch stranách pásu. Výstuhy CORDURA® na predných vreckách poskytujú stabilitu a trvanlivosť pri uchytení nástrojov, ako je napríklad skrutkovač. Zadné vrecká s výstužou a chlopňami so zapínaním na háčik a slučku. Nástrojový pás v spodnej časti ľavej zadnej kapsy. Vystužené vrecko na stehne s vnútorným vreckom na telefón a extra vonkajším vreckom na telefón s klopou a magnetickým zapínaním. Zadné vrecko na stehná je možné použiť na mini tablet - predné stehenné vrecko je možné nastaviť tak, aby zodpovedalo veľkosti vášho telefónu. Ďalšie vrecko na nástroj na ľavej nohe. Vrecká s kapsičkou CORDURA® s ďalšími vreckami a vystuženou základňou Kevlar®.
Pranie na max 60°
Pranie na max 60°
Nebieliť
Nebieliť
Sušiť v sušičke na max. 60°C
Sušiť v sušičke na max. 60°C
Max. teplota 100°C
Max. teplota 100°C
Normálny postup čistenia
Normálny postup čistenia
Kevlar® materiál
Kevlar® materiál
Vyber farbu
Farba 010
010
Farba 09
09
Farba 18
18
Farba 55
55
Ext. sklad = tovar sa nachádza na externom sklade a jeho dostupnosť je 3-10 dní. O konkrétnom dodaciom termíne budete informovaní prostredníctvom telefónu alebo e-mailu.
Výber veľkosti
76C58
na sklade
113,28 € s DPH
90C56
ext. sklad
116,88 € s DPH
Hore