Pracovné nohavice ADVANCED

Kód: 17031-311
143,94 €
s DPH
Pracovné nohavice ADVANCED
Pracovné nohavice ADVANCED  - obr.2 Pracovné nohavice ADVANCED  - obr.3 Pracovné nohavice ADVANCED  - obr.4 Pracovné nohavice ADVANCED  - obr.5 Pracovné nohavice ADVANCED  - obr.6 Pracovné nohavice ADVANCED  - obr.7 Pracovné nohavice ADVANCED  - obr.8 Pracovné nohavice ADVANCED  - obr.9
Popis produktu
Strečový materiál je flexibilný vo všetkých smeroch a poskytuje jedinečnú slobodu pohybu bez toho, aby sa napínal alebo obťažoval.Vodoodpudivý multifunkčný materiál kombinuje nízku hmotnosť s veľmi vysokou trvanlivosťou.Dobre navrhnuté kapsy vreciek z odolnej značky CORDURA® môžu byť ľahko odzipsované, keď sa nepoužívajú, musia sa vyprázdniť alebo ak sú nohavice potrebné vyprať.Úzke vrecká na kolená sú vyrobené kombináciou CORDURA®, Kevlar® a výnimočne trvanlivého vlákna, Dyneema®.Efektívne vetranie v oblasti kolena pomocou zipsu na boku nohy.Extra viditeľnosť pomocou reflexných prvkov.Nízky pás. Ergonomicky tvarovaná nohavice. Pútka na opasok. Zapínanie na zips. Odnímateľné vrecká na puzdrá z odolného materiálu CORDURA® - vonkajšia časť pravého vrecka vrecka je v spodnej časti vystužená s ochranou proti prepichnutiu Kevlar®. Predné vrecká. Zadné vrecká. Popruh na oboch stranách pásu. Stehové vrecko s vreckom na mobil s magnetickým zapínaním a integrovaným držiakom ID karty. Odnímateľný držiteľ ID karty. Vrecká s kapsičkou CORDURA® s extra vreckami. Odolné a odolné kolenné vrecká CORDURA® / Kevlar® / Dyneema®, elastické a vetrané. poznámka: Dyneema® a Dyneema®, svet je najsilnejší vlákno ™ sú registrované ochranné známky spoločnosti DSM.
Pranie na max 60°
Pranie na max 60°
Nebieliť
Nebieliť
Nesušiť v sušičke
Nesušiť v sušičke
Max. teplota 100°C
Max. teplota 100°C
Normálny postup čistenia
Normálny postup čistenia
Kevlar® materiál
Kevlar® materiál
Vloženie nákoleníc
Vloženie nákoleníc
Ext. sklad = tovar sa nachádza na externom sklade a jeho dostupnosť je 3-10 dní. O konkrétnom dodaciom termíne budete informovaní prostredníctvom telefónu alebo e-mailu.
17031-311
ext. sklad
Hore