Pracovné nohavice INGOLSTADT

Kód: 16179-230
62,28 €
s DPH
Pracovné nohavice INGOLSTADT
Pracovné nohavice INGOLSTADT  - obr.2 Pracovné nohavice INGOLSTADT  - obr.3 Pracovné nohavice INGOLSTADT  - obr.4 Pracovné nohavice INGOLSTADT  - obr.5
Popis produktu
Zvlášť vhodné pre teplé prostredie, pretože látka je ľahká a má vysoký obsah bavlny.Odolné trojité švy na nohe a rozkroku predlžujú životnosť výrobku.Nízky pás s tvarovaným opaskom zabezpečuje, že nohavice sledujú a podporujú všetky pohyby tela.Ergonomické tvarovanie sa prispôsobí telu, klin na vnútornej strane nôh a na rozkroku (s extra výstužou)Trojité prešité švy na nohe a rozkroku. Nízky pásový a tvarový pás. Pútka na opasok. D-krúžok. Priestranné predné vrecká s výstužami CORDURA® - jedno s vnútornou ľahko prístupnou kapsou pre telefón.Zadné vrecká s výstužou. Stehenné vrecká s klopou a skryté druky. Ďalšia vrstva textílie bola použitá na spevnenie zadnej časti tohto produktu, kde sú pripevnené zadné vrecká a stehenné vrecká. Reflexné prvky.
Pranie na max 60°
Pranie na max 60°
Nebieliť
Nebieliť
Sušiť v sušičke na max. 80°C
Sušiť v sušičke na max. 80°C
Normálny postup čistenia
Normálny postup čistenia
Žehlenie:
Max. teplota 150°C
Vyber farbu
Farba 010
010
Farba 09
09
Ext. sklad = tovar sa nachádza na externom sklade a jeho dostupnosť je 3-10 dní. O konkrétnom dodaciom termíne budete informovaní prostredníctvom telefónu alebo e-mailu.
Výber veľkosti
82C48
ext. sklad
62,28 € s DPH

Hore