UVEX antifog spray, 6-20

Kód: 5390010001
6,00 €
s DPH
UVEX antifog spray, 6-20
Popis produktu

Podrobný popis
Veľmi kvalitný produkt od firmy UVEX vyrobený v Nemecku. Vďaka malej veľkosti sa hodí aj do dámskej kabelky.

A ako púsobí?
Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu a báze know-how technológie UVEX Supravision® je uvex Anti-fog sprej vysoko účinný proti zahlievaniu všetkých povrchov optických skiel, polykarbonátových skiel a zorníkov, ktoré nie sú ošetrené ochranou proti zahmlievaniu Udrží okuliare bez zahmlenia po dlhší čas. Tento čas, po ktorý bude špeciálny povlak proti zahmlievaniu účinný, závisí od rozsahu rozdielnych teplôt a množstva vlhkosti v rúšku.
Ako uvex Anti-fog sprej funguje?
Vlhkosť sa vyparí rovnomerne do formy transparentného filmu na povrchu skiel okuliarov. Vznikne 0° kontaktný uhol a tým sa udržia okuliare omnoho dlhšie bez zahmlenia, resp. zahmlenie rýchlo ustúpi.

Ako dlho vydržia okuliare bez zahmlenia?
To závisí od rozsahu rozdielnych teplôt a množstva vlhkosti v rúšku. Čím sú teplotné rozdiely menšie tým dlhšie vaše okuliare vydržia bez zahmlenia. Je dôležité vedieť, že ošetrenie okuliarov takýmto riešením je dočasné. Keď sa kapacita uvex Anti-fog filmu naplní je potrebné ho opakovane naniesť.

OBJEM 25ml

 

Popis:

uvex anti fog sprej

Prípravok rovnomerne naniesť striekaním na povrch skiel a čistou a suchou handričkou jemne rozotrieť a vyleštiť do sucha. V prípade potreby proces opakovať znova. Neobsahuje silikón. R10 horľavý! Neobsahuje hnací plyn. Šetrný k životnému prostrediu.

Zloženie: Izopropylalkohol. <5% aniónové tenzidy.

Vyhnúť sa kontaktu a vniknutiu do očí! Prípravok nie je určený na konzumáciu!

Výrobca: UVEX SPORTS GmbH & Co. KG, Würzburger Straße 154, 90766 Fürth

Výrobca:
UVEX
Na dopyt = o konkrétnom dodaciom termíne budete informovaní prostredníctvom telefónu alebo e-mailu.
5390010001
na sklade
Žiadne alternatívne produkty
Žiadne súbory na stiahnutie
Hore