Mascot International LTD.

mascot_logo

Pracovné oblečenie dánskej firmy MASCOT® získalo niekoľko ocenení od medzinárodnej agentúry FROST & SULLIVAN za vedúce postavenie v oblasti kvality, spracovania a designu.

MASCOT® používa k výrobe pracovných odevov kvalitné materiály zo špeciálnou úpravou, ktorá zabezpečuje vysokú trvanlivosť látok a švov. Spracovanie strihov a riešenie detailov je na najvyššej úrovni a dáva tomuto pracovnému oblečeniu výraz jedinečnosti a originality a preto je ho možné v niektorých prípadoch ako kolekcia YOUNG, HARDWEAR A FRONTLINE využiť aj na freetime aktivity.

Revolučné je taktiež riešenie švov špeciálnymi niťami - trojité stehy na najviac namáhaných častiach výrobkov zaisťujú odolnosť proti roztrhnutiu alebo rozpadaniu sa pri praní.

MASCOT® sa snaží rozvíjať, vyrábať, predávať a predávať najlepšiu pracovnú a bezpečnostnú obuv na svete. 

Ambície sú veľké, preto je rozhodujúca vysoká kvalita. Snaží sa o osvedčené postupy vo všetkom, čo robí. Kľúčovou súčasťou tejto stratégie je v skutočnosti testovanie a kontrola metód, výrobkov a dodávateľov. Preto sme v posledných rokoch označovali svoje výrobky sloganom  TESTED TO WORK - teda TESTOVANÉ PRE PRÁCU.

Tento nekompromisný postoj k kvalite súvisí so strategickým rozhodnutím vyrábať a dodávať nie najlacnejšie pracovné odevy, ale najlepšie. Naše pracovné oblečenie je viac než len produkt; podpora, efektívna logistika a vysoká spoľahlivosť dodávok a tie sú pre našich zákazníkov kľúčové. To je to, čo robí profil MASCOT® iným. 

Hore